Yiğit Dedeoğlu

Doğru Direksiyon Tutuşu Nasıl Olmalı?
1

Doğru Direksiyon Tutuşu Nasıl Olmalı?

Gün geçmiyor ki televizyonda yeni bir kaza haberi, kayıplar görmeyelim. Uzmanlar kazaların sebeplerini anlatırken en çok görmezden geldiğimiz hatalarında altını çiziyor. Güvenli sürüş teknikleri uzmanı Yiğit Dedeoğlu bir çok kazanın sebebi olarak temelde yapılan yanlışlıklar olduğuna vurgu yapıyor ve direksiyon tutuşu, oturuş pozisyonunun yanlış olmasının kazalara sebep olabileceğinden bahsediyor. Peki doğru oturuş pozisyonu nedir? Doğru […]
Kış Lastiği Zorunluluğu
2

Kış Lastiği Zorunluluğu

Ulaştırma Bakanlığı tarafından zorunlu tutulan kış lastiği yeni yönetmelikle birlikte araçlarda kullanılacak. İleri sürüş teknikleri uzmanı kış lastiği ve kar lastiği hakkında bilgi veriyor. (Visited 17 times, 1 visits today)
Türkiye’de Trafik Kazaları
3

Türkiye’de Trafik Kazaları

Türkiye’de gerçekleşen trafik kazaları ve sebepleri. Türkiye’de trafik kazalarının önlenmesi için ne yapılabilir? İleri sürüş teknikleri uzmanı Yiğit Dedeoğlu yorumluyor. (Visited 47 times, 1 visits today)
EGM İleri Sürüş Teknikleri Eğitimleri
2

EGM İleri Sürüş Teknikleri Eğitimleri

Emniyet Genel Müdürlüğü’ne verilen ileri sürüş teknikleri ve anti terör eğitimi. Türk Sürüş Akademisi ve ileri sürüş teknikleri uzmanı Yiğit Dedeoğlu tarafından verilen eğitim. (Visited 32 times, 1 visits today)