arabavideo

25000 TL Fiyata Araba Önerisi

25000 lira civarına alınabilecek arabalar hangisi? 25 bin liraya hangi araba alınır? Eğer bütçeniz bu kadarsa işte size araç tavsiyeleri.

Katalitik Konvertör (Katalizör) Nedir?

Katalitik konvertör yani katalizör nedir? Katalizör iptal edilirse ne olur?

Kapı Döşemesi Yenileme Nasıl Yapılır?

Aracınızın eskiyen ve kötü görünen kapı döşemelerini kendiniz de yenileyebilirsiniz. 3 videoluk bir seri olan bu videoyu izleyerek siz de yapabilirsiniz.

Cam Filmi Nasıl Çekilir?

Cam filmi çekmek için sabunlu suyla camı dışarıdan ıslatarak camın kalıbını almak gerekiyor. Daha sonra uygun boyutlarda cam filmini kesmek ve diğer işlemlere geçmek kalıyor. İşte adım adım cam filmi nasıl çekilir videosu.

ABS Arıza Işığı Sorun Giderme

Eğer aracınızı çalıştırdığınızda ABS ışığı yanıp bir süre sonra sönmüyorsa ABS arızası var anlamına gelir. Işık sönmüyorsa ABS sensörü ya da kablolarında sorun olabilir anlamına gelir. Videoda yine aynı sorun görünmekte ve ABS sensör kablosunda bir sorun olduğu tespit ediliyor. İşte abs arıza ışığını söndürme ve abs kablosu tamir videosu.

Detaylı Cam Temizliği

Aracınızın ön camında çeşitli lekeler ve gözünüzü rahatsız eden noktalar varsa detaylı bir temizleme yaparak net bir görüntü elde edebilirsiniz. Özellikle kireç lekesi vb. önemsemediğimiz ama gözümüzü yoran lekelerin temizlenmesi için bu adımları uygulamanız gerekebilir.

Motor Temizleme Nasıl Yapılır?

Motor temizleyici sprey ile nasıl motor temizlenir? İşlemleri takip edebilirsiniz.

LPG Enjektör Temizleme İşlemi

Bir LPG bakımı olan enjektör temizleme işlemi için enjektörleri sökmek gerekiyor, diğer adımlar için videoyu takip edebilirsiniz.

Gaz Kelebeği Temizleme İşlemi Nasıl Yapılır?

Boğaz kelebeği diğer adıyla gaz kelebeği rölantide araç stop ediyorsa ve rölanti devrinde sürekli değişimler oluyorsa bu işleme ihtiyaç duyuyorsunuz demektir. Gaz kelebeği temizleme işlemi nasıl yapılıyor? Videodaki adımları takip ederek siz de kendi aracınızın gaz kelebeğini sökebilir ve temizleyebilirsiniz.

Tavan Döşemesi Yenileme

Araçlar belirli yaşlarda temizleme, kullanım ve sıcaklığa bağlı olarak tavan döşemesi sorunu yaşayabilir, tavan döşemesinde sarkmalar olabilir. Bu durumda tavan döşemesini yapıştırmanız mümkün olmayacaktır ve komple tavan döşemesini yenilemeniz gerekmektedir. Videoda tavan döşemesi nasıl sökülür, tavan döşemesi nasıl yenilenir konusu incelenmiştir. Örnek olarak bir aracın tavan döşemesinin yenilendiği videoyu izleyin ve siz de uygulayın.