arabavideo

Bajaj Qute Çarpışma Testi (2016) – Euro NCAP

Euro NCAP tarafından gerçekleştirilen çarpışma testleri ile Bajaj Qute puanlandırılıyor. Boyutu ve ekonomik olması ile dikkat çeken Bajaj Qute güvenli mi? İzleyelim.

Volkswagen Golf Çarpışma Testi (2008) – Euro NCAP

Ülkemizde ikincieli en kuvvetli olan otomobil markalarından olan Volkswagen aynı zamanda sağlamlık ve kalitesiyle de nam salmış bir marka. Peki Volkswagen’in Golf modeli gerçekten de sağlam mı? Volkswagen Golf ne kadar güvenli. İşte Euro NCAP test sonuçları…

Fiat Punto Çarpışma Testi – Euro NCAP

Ülkemizde de çok büyük satış rakamlarına ulaşmayı başaran Fiat Punto’nun Euro NCAP tarafından yapılan çarpışma testi. İşte Fiat Punto’nun 64 km/s ile gerçekleşen çarpışma testi, aldığı hasar ve aldığı yıldız. Fiat Punto güvenli mi? sorusunun cevabı videoda gizli.

Ken Block Ford Focus RS

Dünyaca ünlü pilot Ken Block Ford Focus RS’i test ediyor.

BMW x4 2019 Araçlar Nasıl Üretiliyor?

BMW X4 model araçlar nasıl üretiliyor? BMW fabrikasında nasıl işlemlerden geçiyor. İşte fabrikada adım adım üretilen araçların serüveni.

Yeni BMW 8 Serisi 2019 – Efsane Geri Döndü

Alman otomobil devi BMW’nin efsane modellerinden olan 8 serisi yeniden doğdu. Yeni BMW 8 serisi 2019 yılından itibaren yollarda olacak. Yine tasarımıyla ve performansıyla diğer BMW serilerini geride bırakmış görünüyor.

Sel Gören Araba Nasıl Temizlenir?

Sel hasarlı araç alınır mı? Ya da sel görmüş araba adam olur mu? Diye bir sorunuz varsa bu video size fikir verecektir. Sel hasarlı bir aracın temizliği adım adım nasıl yapılıyor, öncesi ve sonrası görüntülerle aracın yeniden doğacağını görebilirsiniz.

Sürücüler için 15 Faydalı İpucu

Otomobil kullanıcıları ve sahipleri için çok önemli 15 faydalı ipucu sizi oldukça şaşırtacak ve işinize yarayacak. Örneğin aracınızın camı çatladığında nasıl bu çatlağın büyümemesi sağlanır? Sıcak havalarda ısınan direksiyona nasıl önlem alınır? Araba tutmasına nasıl önlem alınabilir?

Düz Vites mi Yoksa Otomatik Vites mi?

Uzun yıllardır özellikle ülkemizde, araç fiyatları ve akaryakıt fiyatlarıyla doğru orantılı olarak tartışılan bir konudur, düz vites mi yoksa otomatik vites araç mı almalıyım? Manuel vites mi yoksa otomatik şanzıman mı daha avantajlıdır? Videoda tamamen teknik olarak manuel ve otomatik vites araçların farklarını görecek ve değerlendirmenizi buna göre yapabileceksiniz.

En Çok Şikayet Alan Otomobil Markaları

Dünyanın çeşitli bölgelerinde otomobil ağırlıklı incelemeler ve araştırmalar yapan J.D Power isimli kuruluş otomobil firmalarının araştırma yaptırdığı ve otorite olarak kabul ediliyor. İşte J.D Power’a göre en çok şikayet edilen ve en çok sorun çıkartan otomobil markaları.