2020 Lincoln Aviator izle

Bu videoya reklam vermek istiyorsan bizimle iletişim'e geç!

Amerikan tasarım ve konfor detaylarını barındıran, her modelinde ayrı bir konfor ve estetik sunan Lincoln, 2020 Lincoln Aviator ile yine harikalar yaratmış. Videoda yeni Lincoln Aviator’un iç ve dış tasarım detaylarını görecek ve daha yakından tanıyacaksınız.

 

TEMİZ BİR DENEYİM
Lüksü yeni zirvelere kaldırmak, beklentileri ile aynı şeyi yapmak anlamına geliyor. Yedi yolcu, üç sıra SUV olan Lincoln Aviator, gerçek bir ayrılışı temsil ediyor. Büyüleyici dış tasarım çizgileri ve iç mekan odağı, uçuş hissini ve hem yatıştırdığı hem de heyecanlandıran bir his uyandırır.

HAVACILIK GRAND TOURING
Lincoln Aviator Grand Touring’den akan bir güç hissi yaşayın. Bu model, neredeyse anlık tork sağlamak için Twin-Turboşarjlı 3.0L V6 motor ve akülü elektrikli motorun gücünü birleştirir. Tandem olarak çalışırken, bu iki güç aktarma organı bileşeni 450 beygir gücünden fazla * ve 600 lb.-ft’den daha fazla üretme kapasitesine sahiptir. tork. * Beş standart Lincoln Sürücü Moduna ek olarak, Aviator Grand Touring’in sessiz bir elektrikli sürücü için “Pure EV” ve elektriği daha sonra kullanmak üzere “Koru EV” olmak üzere iki farklı modu vardır.

ADAPTİF PİKSEL LED FARLAR
Durum hakkında biraz ışık yakmak. Adaptif Piksel LED Farlar, yolun hem yolunu hem de dışını uygun şekilde yerleştirmek için bir dizi çığır açan teknolojiyi uygular. Otoyol hızlarında, Hıza Bağımlı Aydınlatma, ışığın mesafeye ve daha yavaş hızlara daha fazla ışık tutması için tasarlanmıştır, ışık dizisi sürücünün yayaları ve potansiyel tehlikeleri tespit etmesine yardımcı olur. Adaptive Dynamic Bending Lighting, yolun nereye gittiğini önceden aydınlatmak için yol işaretlerini ve şerit işaretlerini okumak üzere kamera teknolojisini kullanır.

YOL ÖNİZLEME İLE HAVA RIDE SÜSPANSİYONU
Sürüş ve kayma arasındaki fark. Lincoln Aviator’daki Air Ride Suspension, araç seviyesini ve ağırlık dağılımını sürekli olarak düz bir sürüş seviyesi oluşturmaya yardımcı olmak için izler. Sistem aynı zamanda hıza duyarlı, daha yüksek aerodinamik durumlar için yüksek hız koşullarında gövdeyi indiriyor ve yolun daha iyi görülebilmesi için daha düşük hızlarda yükseliyor. Süspansiyon ilerideki yolun önizlemesini oluşturmak için gelişmiş bir ön kamera ile çalışır. Yolda yaklaşmakta olan bir düzensizlik tespit edildiğinde, bir çukur, örneğin, sistem, aracın içinden gelebilecek herhangi bir hasarı azaltmak için süspansiyonu proaktif olarak hazırlar.

LINCOLN CO-PILOT360 PLUS ™ 10

Önünüzdeki yol dikkatinizi çeken tek yer değil. Lincoln Co-Pilot Plus10, direksiyonun arkasında olmanın stresini azaltmayı amaçlayan bir dizi sürücü destek teknolojisini bir araya getiriyor.
360 derecelik bir kamera10, ters çevrildiğinde çevrenizden haberdar olur ve Ters Frenleme Yardımcısı, sürücünün farkedilmediği bir engel durumunda Lincoln Aviator’u durdurmaya yardımcı olur.
Otomatik Acil Duruş ve Ön Çarpışma Assist106 ile Akıllı Adaptif Cruise Control10 uzun yolculuklar biraz daha az uzun hissettirir ve trafik işareti tanıma, yayınlanan hız sınırlarının farkında kalmanıza yardımcı olur.

KOMUTANIZA KONFOR
Zaman belki de lükslerin en değerli biridir. Bu nedenle, Lincoln Havacı’da geçirdiğiniz zamanın, heyecan verici olduğu kadar sakinleştirici olmasını sağlamak için büyük çaba sarf ettik.

BİR ANAHTAR TESLİMİ
Kişisel akıllı telefonunuzu anahtar olarak kullanarak, adı kadar basit. Lincoln Way uygulaması aracılığıyla birkaç basit adımla, ™ telefonunuzu Lincoln Aviator’un anahtarı olarak hareket edecek şekilde programlayabilirsiniz. Bir Bluetooth ™ bağlantısı ile telefonunuz, Lincoln Aviator’a girişinizi sağlar ve basit bir tuşa basarak başlatmanızı sağlar. Arabanın anahtarlarını bir daha asla yanınıza almanız gerekmeyecek. Ve telefonunuzun gücü tükenirse, erişim kazanmak ve aracı başlatmak için yedek kodları girebilirsiniz.

İKİNCİ İKİLİ YAPILANDIRMALAR
Lincoln Aviator, ikinci sıra koltuk ile yedi adede kadar * oturabilen bir dizi ikinci sıra konfigürasyonu sunar. İkinci sıra, aynı zamanda, bir merkez konsollu kaptan sandalyelerine ya da daha küçük bir konsolosluğa sahip bir geçişe ev sahipliği de yapabilir. PowerFold® üçüncü sıra, iki yolcuyu rahatça oturabilir ve bir düğmeye basılarak kolayca katlanabilir.

BAĞLANTI
Lincoln Connect112 ve gömülü modem, siz ve yolcularınızın bir 4G LTE Wi-Fi etkin noktasına kolayca erişebilmelerini sağlar. Araca 50 adede kadar çalışma aralığıyla aynı anda 10 cihaza kadar bağlantı yapılabilir. Ayrıca aktif bir Lincoln Way uygulaması olan 94 ile Wi-Fi kullanımınızı takip edebilirsiniz.

REVEL® ULTIMA® 3D SES SİSTEMİ
Kendine ses ver. Lincoln ve Revel Audio ses mühendisleri, Lincoln Aviator kabinini eşlemek için birlikte çalıştı ve gerçek bir 3D ses deneyiminin keyfini çıkarabilmeniz için iç kısımda 28 hoparlör yerleştirdiler. Sonuç, sesinizi yeni bir şekilde deneyimleyeceğiniz akustik bir başyapıttır.

(B: 551, T: 1)

Benzer Videolar

YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir