2021 Dodge Challenger Super Stock izle

Bu videoya reklam vermek istiyorsan bizimle iletişim'e geç!

Sınırlı üretim 2018 Dodge Challenger SRT Demon‘un drag yarışı, çeyrek mil ezici ruhu, şu anda aynı süper şarjlı 6.2 litrelik HEMI yüksek çıkışlı V8 motorla çalışan 2021 Challenger SRT Super Stock‘da yaşıyor. TorqueFlite 8HP90 sekiz ileri otomatik şanzıman ile eşleştirilmiş Challenger SRT Hellcat Redeye‘ı çalıştırır.

Vites değiştirme noktasını 6.300 rpm’den 6.400 rpm’ye yükselten revize edilmiş bir güç aktarım mekanizması kalibrasyonuna sahip olan Challenger SRT Super Stock, pompa gazı üzerinde 807 beygir güç çıkışı, standart SRT Hellcat Redeye üzerinden 10 beygirlik bir güçlendirme ve 707 lb. – ft. tork

Yeni güç aktarım mekanizması kalibrasyonuna ek olarak, Challenger SRT Super Stock, standart bir Widebody üzerine inşa edilmiştir ve yeni bir süspansiyona, standart Brembo frenlere ve müşterilerin hattan daha iyi çekilmesini sağlamak için tasarlanmış bir tekerlek ve sürükleme radyal kombinasyonuna sahiptir.

3,25 saniyede 0-60 mil hızlanma

Çeyrek mil, 131 mil hızla 10,5 saniye geçen süre

168 mph azami hız (lastikle sınırlı)

Dodge Challenger SRT Super Stock, adını drag yarışlarında “Süper Stok” sınıfından alıyor. Sıradan binek araçlara benzeyen araçlarla tanımlanır, ancak bunlar oldukça modifiye edilmiş yarış arabalarıdır.

(B: 452, T: 1)

Benzer Videolar

YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir