2021 Genesis G80 izle

Bu videoya reklam vermek istiyorsan bizimle iletişim'e geç!

Geçtiğimiz günlerde tüm dünyaya sanal lansmanıyla tanıtılan Genesis G80‘i daha yakındaan tanımaya ne dersin?

G80, ideal bir arkadan çekiş oranı ve pürüzsüz coupe benzeri tavan çizgisi ile klasik sedan profilinin en modern yorumunu temsil eden tavizsiz bir stil ve pratiklik sunuyor.

Yan, önden arkaya hafifçe aşağı doğru akan ve geçmişin klasik otomobillerinin zarafetini uyandıran uzun bir Parabolik Hattına sahiptir. Bu, yönlü duruşu korumak için yukarı doğru krom bir çizgi ile dengelenir. Ön ve arka çamurlukların keskin atletik güç hatları, 20 inçlik tekerleklerin güçlü duruşunu vurgular.

Arka görüntü Quadlamp’lar ve güverte kapağının at nalı şeklindeki negatif yüzeyi ile tanımlanır. Bagaj açma düğmesi ve çevresindeki krom garnitür, markanın görsel kimliğini yeniden yerleştirmek için Genesis logosunun şeklini taklit ediyor.

“İçeride, Beyaz Mekanın Güzelliği” teması, kişisel alan ve en son teknoloji arasındaki mükemmel dengeyi sağlama yolculuğumuzu temsil ediyor. ” “Sang Yup Lee” dedi. Teknoloji egemen olmamalı ve sadece gerektiğinde kendini göstermelidir. Bu, Genesis müşterilerimizin günümüzün üst düzey kullanıcı deneyiminde beklediği yeni lüks deneyim. ”

Ön tarafta, gösterge paneli 14.5 inç geniş ekranlı bir bilgi-eğlence ekranına sahip geniş bir açık alana yapılandırılmıştır. İnce klima havalandırması, kabinin genişliğini görsel olarak uzatır. A sütunlarının kalınlığını ve dikiz aynasının boyutunu azaltmak için özel dikkat gösterildi ve sürücüye otururken rahat ve panoramik bir görünüm kazandı.

Yeni G80 bu ay piyasaya sürülecek ve yeni bir tasarım, platform, güç aktarma organları ve gelişmiş sürücü destek sistemleri (ADAS) sunuyor.

(B: 150, T: 1)

Benzer Videolar

YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir