2021 Honda Accord – En Lüks Honda! izle

Bu videoya reklam vermek istiyorsan bizimle iletişim'e geç!

Honda’nın amiral gemisi, en lüks modeli yeni Honda Accord karşınızda.

10.nesil Honda Accord 2018’de geri döndü ve o zamandan beri çoğunlukla değişmedi. 2021 Anlaşması, taze kalmasına yardımcı olmak için geldiğinde birkaç küçük güncelleme görebilir, ancak Anlaşmanın büyük bölümünün aynı kalmasını bekliyoruz.

Honda Accord, 10. nesil Civic ile benzer bir program izlediğinde, 2021 modelinde hafif bir yenileme görebiliriz. Sadece güncellenmiş bir tampon alan Civic gibi, bu yenilemenin çok hafif olmasını bekliyoruz. Honda, Anlaşmanın çok yıllık bir üst satıcı olduğunu anlıyor, bu yüzden çok fazla değişmeye gerek yok.

Halen bol miktarda taze ve modern kabiniyle, 2021 Anlaşması içinde önemli bir değişiklik beklemiyoruz. 2021 Anlaşmasının, kayan bilgi-eğlence ekranı, yatay çizgilere odaklanma, basmalı düğme iletimi ve temiz orta yığın dahil olmak üzere, iç tasarımın büyük kısmının aynı kalmasıyla devam etmesini bekliyoruz. Bununla birlikte, rafine bir bilgi-eğlence sistemi ve diğer küçük eşyalar gibi bazı hafif güncellemeleri görebiliriz.

Kaputunun altında hiçbir değişiklik beklemiyoruz. Bu durumda, 2021 Anlaşması standart olarak, 192 beygir gücü ve 192 pound-feet tork üretecek 1.5 litrelik turboşarjlı dört silindirli bir motorla gelecek. Alıcıların, 252 hp ve 273 lb-ft torklu 2.0 litrelik turboşarjlı bir ünite seçeneğine sahip olmalarını bekliyoruz. 1,5 litrelik 2021 Accord modellerinin çoğunun sürekli değişken şanzıman kullanmasını beklerken, 2,0 litrelik donanımlı modellerin çoğunda 10 vitesli bir otomatik vites bulunuyor. Seçilen motor ne olursa olsun, Accord’un altı vitesli manuel şanzımana sahip orta ölçekli birkaç sedandan biri olarak kalmasını bekliyoruz.

Mevcut Accord, panodaki “İyi” çarpışma testi dereceleri, “Kabul Edilebilir” ve “Marjinal” far derecelendirmeleri ve “Üstün” oranlı standart otomatik acil fren sistemi sayesinde IIHS’den En İyi Güvenlik Seçimi ile güvenli bir şekilde eziyor yaya tespiti ile. Mevcut Accord standart olarak aktif şerit kontrolü, uyarlanabilir hız sabitleyici ve trafik işareti tanıma özelliğine sahiptir. 2021 Anlaşmasının aynı standart güvenlik özellikleri ve derecelendirmeleriyle devam etmesini bekliyoruz.

(B: 250, T: 1)

Benzer Videolar

YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir