2021 Land Rover Range Rover L iç ve dış detaylar izle

Bu videoya reklam vermek istiyorsan bizimle iletişim'e geç!

Land Rover, bu yıl Range Rover‘ın üç özel sürümünü piyasaya sürüyor; ilki, amiral gemisi SUV’nin 50. yıl dönümünü kutlayan Fifty Edition.

Hepsi lüks Otobiyografi donanım düzeyine dayanan ancak benzersiz dış tasarım özellikleri ve 50.Yıldönümü amblemi içeren sadece 1970 (doğal olarak) örnekler üretilecek. Westminster Sürümü, HSE donanım düzeyine dayalıdır ve sayı olarak sınırlı olmayacaktır.

Bu orta seviye modelin alıcıları, Range Rover’ın standart sıralı altı veya daha güçlü süper şarjlı V-8 motoru arasında seçim yapabilecek. Westminster ayrıca benzersiz jantlar ve daha süslü bir dış kaplama işlemine sahip; İçeride, yolcular ceviz ağacından cilalar, ısı ve havalandırmalı 20 yönlü elektrikli ayarlanabilir ön koltuklar, ön koltuklar arasında soğutmalı bir bölme, yavaş kapanan kapılar ve 19 hoparlörlü Meridian stereo sistemi ile işleniyor.

Yüksek performanslı SV Autobiography modeli, 2021 için Dynamic Black Edition adlı kendi özel sürümünü de alıyor. Bu paket, dış ve iç kaplamayı koyulaştırır, parlak siyah boyalı 22 inç jantlar ekler ve yalnızca Santorini Black Metallic boya ile sunulur.

(B: 712, T: 1)

Benzer Videolar

YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir