2021 Mercedes-AMG E 53 4MATIC+ Estate – Ön İnceleme izle

Bu videoya reklam vermek istiyorsan bizimle iletişim'e geç!

Daha çarpıcı bir tasarım, kişiselleştirme için gelişmiş seçenekler ve MBUX bilgi-eğlence sistemi ile yeni Mercedes-AMG, E 53 4MATIC + Sedan ve Emlak sınıfı modelleri (birleşik yakıt tüketimi: 9.0-8.8 l / 100 km; birleşik CO2 emisyonları: 207) -200 g / km).

Tamamen yeniden şekillendirilmiş önden görünüm, Performance E-Serisi’ne daha da güçlü bir görünüm kazandırır. A şeklindeki konturu ile AMG’ye özel radyatör ızgarası, düz LED farlar gibi genişlik izlenimini güçlendirir. Kapsamlı tasarım önlemleri ayrıca salonun arka görüşünün daha kaslı görünmesini sağlar. İki parçalı arka lambalar, yeni arka önlük ve yeni difüzör eki içerir. İç mekan ayrıca büyük ekranlar, yeni AMG Performance direksiyon simidi ve AMG’ye özgü MBUX işlevleri şeklinde daha fazla sportiflik ile karakterize edilir. Egzoz gazı turbo şarjı ve elektrikli bir ek kompresör aracılığıyla ikiz turboşarjlı elektrikli 3.0 litrelik motor 320 kW (435 hp) çıkış üretir ve 520 Nm tepe torku üretir. EQ Boost marş alternatörü kısa bir süre için ilave 16 kW çıkış artı 250 Nm tork sağlar ve ayrıca 48 V yerleşik elektrik sistemini besler.

Diğer teknik özellikler arasında AMG SPEEDSHIFT TCT 9G şanzıman ve tamamen değişken dört tekerlekten çekiş sistemi AMG Performance 4MATIC + bulunur.

(B: 59, T: 1)

Benzer Videolar

YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir