Araba Kiralama Fiyatları

Araç Kiralama Fiyatları

Araba kiralama fiyatları araç sınıflarına göre çok değişiklik göstermektedir. Günlük, haftalık ve aylık araba kiralama fiyatları farklıdır. Günlük kiralama fiyatları kiralama süresi arttıkça düşer, aylık kiralama yapıldığı takdirde en uygun fiyatlar verilmektedir.

Lüks araç kiralamada fiyatlar günlük 5 bin lira civarına kadar çıkmaktadır. Düşük sınıf araçlarda ise günlük kiralama fiyatları 100 lira civarına kadar bulunmaktadır.

Kiralama fiyatını etkileyen en önemli faktörlerden biri aracın dizel veya benzinli olmasıdır. Dizel araçlar daha yüksek fiyatlarda sunulmaktadır. Bir diğer faktör ise aracın otomatik veya manüel vites olmasıdır. Otomatik vitesli arabalar daha çok talep görmektedir.En çok aranan seçenek genelde dizel ve otomatik vites olmasıdır.

Fiyatı etkileyen bir diğer faktör ise araç sınıfıdır. B segment otomobiller düşük fiyatlara kiralanırken D segment araba kiralama fiyatları daha yüksektir.

Dizel ve Otomatik Araba Kiralama Fiyatları

Bu sınıftaki araba kiralama fiyatları günlük 100-200 lira arasında değişmektedir. Dizel ve otomatik araçlar çok tercih edildiği için kiralama firmalarında yüksek sayıda bulunmaktadır. Aylık kiralama yapıldığı zamanlarda ise 70 lira civarlarına kadar düşmektedir.

(B: 46, T: 1)

Benzer Videolar

YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir