Bayandan Direksiyon Dersi

Bayandan direksiyon dersi almak isteyen birçok bayan sürücü ve sürücü adayı bulunmaktadır. Bir çok sürücü, sürücü kurslarına giderek eğitim alsa, sınava girse ve geçse bile trafiğe çıkacak cesareti ve araç kullanmaya yetecek kadar becerileri olmadığını fark eder ve direksiyon eğitimi almak isteyebilir.

Bu aşamada özellikle kadınlar daha rahat olmak için bayandan direksiyon dersi almak istiyorlar.

Neden Bayandan Direksiyon Dersi?

Kadınlar çoğu zaman direksiyon eğitimlerini baba, ağabey ve eşleriyle gerçekleştirmeye çalışırlar. Fakat bu sırada zaten az olan cesaretlerini fazlasıyla kaybetmekten başka sonuç elde edemezler. Bu noktada sizi anlayan, bütün sorularınıza anlayışla ve sabırla cevap verecek ve soğukkanlılığını koruyacak bir eğitmene ihtiyacınız vardır. Bu sayede bütün detaylarıyla araç sürme becerisi kazanabilirsiniz.

Avantajları

Özel direksiyon dersi alarak istediğiniz zaman diliminde kendi aracınızla ya da özel araçlarımızla rahatlıkla araba sürmenin inceliklerini öğreneceksiniz. Kadınların en çok zorlandığı iki araç arasına park etme, rampada geri kaçırma, trafik ışıklarında arabayı istop ettirmek gibi sıklıkla yaşanılan sorunları bolca deneme yaparak ve detaylarıyla anlatarak çözmenizi sağlıyoruz. Kadınların trafikte paniğe kapılıp yaptığı hataları gidermelerine, profesyonel eğitim anlayışımızla destek oluyoruz. Bu sayede en kısa sürede trafiğe çıkacak cesareti kendinizde bularak usta bir sürücü olacaksınız.

(B: 152, T: 1)

Benzer Videolar

YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir