Boyasız göçük düzeltme izle

Bu videoya reklam vermek istiyorsan bizimle iletişim'e geç!

Boyasız göçük düzeltme nedir?

Boyasız hasar onarımı ve pdr işlemi olarak da adlandırılan göçük düzeltme işlemi herhangi bir parça kullanmadan, araç boyanmadan yapılan düzeltme işlemidir. Boya hasarı olmayan ezilmelere ve darbelere karşı uygulanabilir bir yöntem ve kesinlikle araç boyanmadığı için herhangi bir değer kaybı söz konusu değil.

Ülkemizde boyasız hasar onarımı sektörü oldukça gelişmekte ve yetkili servisler, özel servisler ve tamirhanelerde bu işlemler yapılmaya devam etmektedir.

Boyasız göçük düzeltme eğitimi

Git gide artan boyasız hasar onarım merkerzlerine sürekli yenileri eklenmekte ve Türkiye’de otomobil sektörünün yükselen alanı olan göçük düzeltme merkezlerine eğitimli eleman ihtiyacı olmakta, bir çok kişi bu konu hakkında işyeri açmaya niyetlenmektedir.

İşte bu sebeple pdr uzmanı yetiştiren, göçük düzeltme ustaları için eğitimler yer almakta. Bu eğitimlere katılarak siz de bu işin uzmanı olabilirsiniz.

Boyasız göçük düzeltme malzemeleri

Boyasız hasar onarım merkezlerinde ihtiyacı karşılayan bir çok ekipman vardır. Bu işlemleri gerçekleştirmek için kesinlike bu aparatlara ihtiyaç olacaktır. Bunları pdr marketlerden temin edebilirsiniz.

Dolu göçük düzeltme sigorta tarafından karşılanır mı

Dolu hasarı bir doğal afet olduğundan kaskonun teminatları arasında yer alır ve sigorta şirketleri dolu hasarı meydana gelen araçlarda oluşacak maliyetleri kasko bozulmadan karşılar.

(B: 169, T: 1)

Benzer Videolar

YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir