Detaylı iç temizlik izle

Bu videoya reklam vermek istiyorsan bizimle iletişim'e geç!

Otomobiller ev ve işyerlerimizden sonra en çok zaman geçirdiğimiz kapalı alanlar olmakla birlikte buralardaki hijyen kayıplarını evimize ve ofisimize taşımamız da maalesef mümkündür.

Bu yüzden araç temizliğine yalnızca aracımızı yıkatmak anlamında özen göstermemeli komple detaylı iç temizlik anlamında da farklı işlemler yaptırmamız gerekir.

Detaylı temizlik uygulaması tavandan başlayarak aşağı doğru iner, güneşlikler ve kapı döşemeleriyle devam eder. Bu bölgeler uygun temizlik ürünleriyle temizlenir.

Torpido, vites topuzu ve koltuklar yine köpük yardımıyla temizlenir, bu bölgeler en çok mikrobun yer aldığı ve kullanılan bölümlerdir.

Detaylı iç temizlik uygulamasında aracın. her yeri farklı yöntemlerle temizlenir.

Bagaj halısı ve stepne bölgesi de ayrıca temizlenir, torpido içleri de keza aynı şekilde temizlenir. Aracın en ücra köşesine kadar temizlik ve hijyen sağlanmalıdır.

Detaylı iç temizlik ne kadar sürer?

Detaylı iç temizlik uygulaması 1 ile 2 gün arasında sürebilir. İşlemi yapacak işletmeden bunun bilgisini alabilirsiniz.

Detaylı iç temizlik fiyatları ne kadar?

2020 yılında detaylı iç temizlik fiyatlarını öğrenebileceğiniz en uygun kanal aracınızı temizletmek istediğiniz kurumdur ancak yine de fiyatların 600 ila 1500 lira arasında olduğunu hatırlatmakta fayda var.

Detaylı temizlikte hangi ilaçlar kullanılır?

Markadan markaya ve uygulama yapan kurumdan kuruma çeşitli temizlik ilaçları kullanılabilir. En yaygın ve bilinen markalar Sonax ve Ziebart temizlik ilaçlarıdır.

(B: 98, T: 1)

Benzer Videolar

YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir