En Sorunsuz Arabalar – Sorunsuz 9 Otomobil izle

Bu videoya reklam vermek istiyorsan bizimle iletişim'e geç!

Toyota Yaris

Doğacan Kara, en sorunsuz 9 otomobili sizler için araştırarak sizlere tavsiyede bulunuyor. 18 bin araç kullanıcısı, 159 model ve 31 markanın kıyaslamasıyla yapılmış ve sürücülerin geri bildirimleriyle oluşturulan listeyi sizlere sunuyor.

En problemsiz ilk araba şehir aracı Toyota Yaris 3.nesil, 2011 yılında üretilen 1 ve 1,5 litrelik motorlara sahip, 69 ve 115 beygir güçleri var. 2014 ve 2017 yıllarında makyaj görülen tasarım yeni makyajıyla şuan piyasada. Araç kullanıcılarının en memnun olduğu konu hiç problem çıkarmaması ve güvenilir olması. Problem çıkarma oranı yüzde 10’un altında olan bir araç.

Honda Jazz

Honda Jazz ise ikinci sırada en sorunsuz araç olarak listeye geçiyor.

Hyundai i30

Aile arabası klasmanında ise en problemsiz aile aracı Hyundai i30 olarak seçilmiş. 2012 ve 2017 yılları arasında üretilen modeli bu klasmanda seçilen aracın diğer modelleri için bir yorum bulunmuyor. 1.4, 1.6 dizel ve benzinli motorlara sahip olan bu aracın kullanıcılarının yüzünden yalnızca 6’sı program yaşamış. Yaşanan sorunlar ise şanzıman ya da kavrama sorunları olmuş. Değiştirmek maliyetli ve zaman alıcı olabilir.

Skoda Octavia

Yine bu klasmanda bir diğer araç ise Skoda Octavia’dır.

Volvo v60

Volvo v60 2010 ve 2018 arasında üretilen araçları ile yine en güvenilir ve problemsiz bir araç olarak listeye giriyor. Zaten volvo araçların güvenli olduğu kanısı hemen hemen herkeste vardır.

Diğerler en problemsiz arabalar için iyi seyirler,

(B: 112, T: 1)

Benzer Videolar

YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir