Fiat Ducato Motokaravan ve Citroen C5 Çarpışma Testi izle

Bu videoya reklam vermek istiyorsan bizimle iletişim'e geç!

Karavanlar ne kadar güvenli? Fiat Ducato ne kadar sağlam? Citroen’in üst segment otomobillerinden olan C5 ne kadar güvenli?

ADAC tarafından gerçekleştirilen bu çarpışma testi ile kafanızda bu tür sorular varsa cevap bulacağa benziyor.

Çarpışma şiddetli: her biri 56 km / s hızla, tam yüklü karavan ve istasyon vagonu hafif kaymış bir şekilde kafa kafaya çarpışıyor. 1700 kg’a karşı 3,5 ton. Çarpışmadan sonra motorlu ev şiddetli bir şekilde sallanıyor, ileri iter ama devrilmiyor. Landsberg’deki ADAC Technik Zentrum’daki test ekibi, köy yolunda riskli bir sollama manevrası sırasında meydana gelebilecek bir kazayı sahneledi. Testin amacı: Önden kazada yolcular için mobil eve dönüştürülen bir minibüs ne kadar güvenli?

ADAC test uzmanları deneyleri için Fiat Ducato temelli bir karavan seçiyor. Hisse senedinin neredeyse yüzde 50’si ve yeni kayıtların yüzde 60’ı ile Fiat Chrysler (FCA), sektördeki en iyi köpek. Üst orta sınıftaki bir otomobil olan Citroen C5 ile bir çarpışma için, karavan yönetmeliklere göre yüklenir: Çift sıra koltukların önündeki masa, gaz şişeleri, bagajlar, tabaklar, şemsiyelerle birlikte sökülür ve istiflenir. ve kamp sandalyeleri.

(B: 336, T: 1)

Benzer Videolar

YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir