Güncel Otomobil Kampanyaları

Güncel Otomobil Kampanyaları

Salgın her sektörü etkilediği gibi otomobil sektörünü de büyük bir oranda etkiledi. Satışları arttırmayı hedefleyen firmalar bu doğrultuda kampanyalar başlattı. Ülkemizde kullanım oranları en yüksek olan markaların Nisan ve Mayıs aylarındaki güncel otomobil kampanyaları bu yazıda ele alınıyor.

Fiat

Fiat markası ülkemide en çok kullanılan araç markası. Fiat bu dönemde pek çok modeli için kredi faizlerini olabildiğince düşürüyor. Ayrıca ilk taksitinizi Ağustos ayına kadar erteleme sözü veriyor. Bazı modellerindeyse 13 bin ile 25 bin TL arası indirim seçeneği sunuyor.

Ford

Ford Türkiye’de en çok tercih edilen ikinci marka. Ford güncel otomobil kampanyaları başlığı altında özellikle sağlık çalışanları ve sokağa çıkma yasağı olan 65 yaş üstü kişilere kapıda araç teslim olanağı sağlıyor. Ayrıca sağlık çalışanlarına servis işlemlerinde indirim teklif ediyor. Bunun yanı sıra periyodik bakım sürelerini uzatırken yeni araç alacaklar için kredi faizlerini düşürüyor.

Hyundai

En çok tercih edilen araç firmalarından Hyundai rakipleri gibi faizlerini düşürürken garanti kapsamındaki ücretsiz onarım sürelerini de mayıs sonuna kadar uzatıyor. Bunun yanı sıra sağlık sektöründe çalışanlara araç bakımlarında indirimler sunuyor.

(B: 49, T: 1)

Benzer Videolar

YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir