Makam Şöförü Eğitimi izle

Bu videoya reklam vermek istiyorsan bizimle iletişim'e geç!

Makam Şöförü Eğitimi

Makam şöförü eğitimi temel amacı makam şöförü olarak görev yapan kişilerin müşteri ve iş ilişkilerinde benimsemeleri gereken davranış kalıplarının çeşitli yöntemlerle öğretilmesi ve koruma, takip, protokol konusunda gerekli bilgilerin uygulamalı eğitimlerle öğrenilmesidir.

Makam Şöförü Eğitimi Kapsamı

Eğitim hem teorik hem de pratik olarak uygulanmaktadır. Bir makam şoförünün bilmesi gereken bütün konular hakkında detaylı bir eğitim yapılmaktadır. Ileri sürüş teknikleri eğitimiyle sürüş becerilerinin geliştirilmesi amaçlanmaktadır. Bu sayede trafikte olağan dışı durumlarla karşılaşılınca makam şoförünün paniğe kapılmadan doğru hareket etmesi sağlanmaktadır. Protokol, davranış ve görgü eğitimleri verilerek şöförlerin müşterilerine ve işverenlerine karşı davranış ve tutumlarının belli kurallar çerçevesinde yürütülmesi amaçlanmaktadır. Makam şöförü nasıl giyinmeli noktasında dikkat edilecek hususlar, misafirlerin karşılanma şekilleri, diksiyon eğitimi gibi uygulamalarla tamamen donanımlı makam şöförleri yetiştirmek temel hedefimizdir.

Avantajlarımız

Kaliteli eğitim ve nitelikli hizmet anlayışımız sayesinde makam şöförü eğitimlerimizle profesyonel makam şöförleri yetiştiriyoruz. Eğitimlerimize katılan değerli makam şöförü arkadaşlarımız nerede ne yapması, nasıl konuşması gerektiğini bilen, donanımlı yapılarıyla birçok kurumda ve seçkin işverenlerle çalışarak bizlerin gururu olmaktadır.

(B: 141, T: 1)

Benzer Videolar

YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir