Mobil Drift Oyunları izle

Bu videoya reklam vermek istiyorsan bizimle iletişim'e geç!

Cep telefonunuza ya da tabletinize bir araba yarış oyunu, drift oyunu indirmek ve boş zamanlarınızı bu oyunlarla değerlendirmek istiyorsanız Buğra Akpınar size mobil drift oyunlarını yorumluyor. Oyunlar iOS (iPhone) platformunda denenmiştir Android’de aynı oyunları bulabilmeniz mümkün.

Hangi drift oyunu oynamaya değer?

Hashiriya Drifter

Grafikleri ve sesi güzel, oynanabilirliği yüksek olan bu oyunu ister online ister single oynayabilirsiniz. Hashiriya Drifter oyununun en büyük olumsuz yanı fazla reklam olması. Drift yapmak, puan toplamak ve para kazanmak bu oyunda diğer drift oyunlarına göre kolay. Görselleri çok zengin olan araçta detaylar göz dolduruyor. Aracın alev atması, çevresel grafikler oldukça güzel. Ses anlamında oyun pek başarılı sayılmaz.

Drift Max Pro

Oyunun ilerlemesi biraz zor, aracını geliştirmek modifiye etmek ciddi zaman alıyor. Oyunun güzel yanlarından biri Türkçe olması ve menüsünün karmaşık olmaması. Oyunun ilk açılışında açık olan araçlar oldukça ağır ve araçlarla drift yapmak oldukça zor, aracı modifiye edene kadar ya da değiştirene kadar pes ettirebilir. Oyunun grafikleri ve sesi oldukça başarılı.

Carx Drift Racing 2

Oyunun grafikleri ve oynanabilirliği oldukça iyi hatta piyasadaki en iyi mobil drift oyunu diyebiliriz. Aracınızı modifiye edebileceğiniz bu oyunun ilk versiyonuda oldukça güzel. Aracın hakimiyeti ve araçların drift kabiliyeti oldukça gerçekçi ve gerçek drift tadı veriyor. Saatlerce oynayabileceğiniz bir araba oyunu.

Torque Drift

Oldukça kaliteli olan bir drift oyunu. Oyunun kötü özellikleri hakimiyetinin gerçek dışı olması, egzoz patlatma gibi ses efektleri güzel. Grafikleri çok başarılı değil.

Drift Max

Drift Max oyununun en önemli özelliği içerisinde bir Tofaş Şahin olması. Türkler için önemli bir araç, milli aracımız olan Şahin ile yanlamak istiyorsanız bu oyunu indirebilirsiniz. Oyunun oynanabilirliği ve kalitesi düşük fakat manevi değeri yüksek 🙂

Hot Slide

Buğra’nın deyimiyle saatlerce oynayacağın bir oyun. Kuş bakışı oynanabilen bu oyunda aslında oynanabilirlik anlamında zor, biraz da görüş açısından dolayı. Ancak oynaması keyifli ve saatler geçirebilirsiniz.

(B: 515, T: 1)

Benzer Videolar

YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir