Ortalama Kasko Fiyatları

Ortalama Kasko Fiyatları

Ortalama kasko fiyatları 2020 yılında sigorta şirketlerine göre değişkenlik göstermektedir. Kasko kara taşıtları sigortası anlamındadır. Aracınızın bir kazaya karışması durumunda ya da yangın, çalınma gibi durumlarda ortaya çıkacak zararlara karşı size güvence sağlayan bir uygulamadır. Kasko yaptırarak aracınızın başınıza gelebilecek tehlikelere karşı bir güvence sağlayabilirsiniz.

Kasko Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Kasko zorunlu olmamakla beraber birçok riske karşı aracınıza güvence sağlayan bir sisteme sahiptir. Kasko fiyatları belirlenmesinde birçok unsur göz önünde bulundurulmaktadır. Aracınızın modeli ve yaşı, ehliyetinizi aldığınız tarih, daha önce kaza yapıp yapmamanız bu noktada önemlidir. Bunun dışında alacağınız sigorta hizmetinde dahil olmasını istediğiniz ekstra hizmetler varsa ortalama kasko fiyatları değişkenlik göstermektedir.

Ortalama Kasko Fiyatı Hesaplama

Daha önce kazanız varsa ya da ehliyetinizi yeni aldıysanız daha yüksek kasko fiyatları ile karşılaşabilirsiniz. Kasko firmaları bu durumlarda kaza yapma riskinizi daha fazla olarak değerlendirerek, fiyatları yükseltmektedir. Detaylarla uğraşmadan ortalama bir fiyat öğrenmek istiyorsanız ve karşılaştırma yapmak istiyorsanız araç bilgilerinizi ve plaka bilgilerinizi girerek sizin için uygun olan kasko fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Bu sayede size uygun olan kasko firmasını tercih ederek aracınızın kaskosunu yaptırabilirsiniz.

(B: 50, T: 1)

Benzer Videolar

YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir