Okul Öncesi Çocuk Trafik Eğitimi

(B: 16, T: 1)

Çocuklar için Trafik Lambaları Eğitimi

Okul öncesi çocuklar için trafik ve trafik lambaları eğitimidir. Trafik lambalarının amacı, kullanım şekli ve verdiği mesajı anlatır. (B: 2, T: 1)

Çocuklar için Trafik Kuralları Eğitimi (Çizgi film)

Çocuklar için trafik kurallarını anlatan ve öğreten çizgi filmdir. Yaya geçidi, yaya kuralları, araçlara binme inme vb. önemli detayların anlatıldığı faydalı bir film. Çocuklarınıza bu filmi izletiniz. (B: 2, T: 1)

Çocuklar için Trafik ve Yaya Eğitim Filmi

Maviş ile Kubiş Trafikte isimli bı çizgifilm çocukların yaya olarak trafikte aldıkları rolü sorunsuz bir şekilde yerine getirmelerini sağlayacak bir eğitim filmidir. Trafiğin bir parçası olan yayaların iyi eğitilmesi önemli, çocuklarınıza izletmeyi unutmayın. İyi seyirler (B: 20, T: 1)

Çocuklar için Emniyet Kemeri Animasyonu

Çocuklarımıza emniyet kemerinin önemini anlatan başarılı bir çizgifilm – animasyon. (B: 84, T: 1)

Çocuklar için Trafik Eğitimi – Selim ve Arkadaşları Trafikte

Selim ve Arkadaşları Trafikte çizgi film projesi geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın temel trafik kurallarını çizgi film aracılığı ile keyifle öğrenmeleri hedeflenmiştir. Bu çizgi film Karaman il Emniyet Müdürlüğü’nün Şimşek Bisküvi sponsorluğunda gerçekleştirdiği ve tüm öğrencilere hediye ettiği bir sosyal sorumluluk projesidir. (B: 75, T: 1)

Çocuklar için Kara Taşıtları Eğitimi

Çocuklarımızı trafiğe hazırlamak için kara taşıtları eğitiminden başlayabiliriz. Hangi araçlar trafikte mevcut, ne işe yararlar ve nasıl ses çıkartırlar. (B: 70, T: 1)