Tamirat Tadilat (Wheeler Dealers)

Otomobil satıcısı Mike Brewer ve mekanik uzmanı Ant Anstead otomobilleri baştan yaratarak kar etmeyi amaçlıyor. Ülkenin en ücra köşelerinden ve hurdalıklardan özel otomobiller bulup onları hayata yeniden döndürmek üzere restore ediyor ve kar edecek şekilde yeni sahiplerine satıyorlar. Tamirat Tadilat’ta en özel otomobil marka ve modellerini, restorasyon aşamalarını keşfetmeye hazır mısınız? Tamirat Tadilat serisinin tüm bölümlerini arabavideo.com’da izleyebilirsiniz.

(B: 155, T: 1)
Volkswagen Beetle – Tamirat Tadilat (2.Sezon 11.Bölüm)
1

Volkswagen Beetle – Tamirat Tadilat (2.Sezon 11.Bölüm)

Tecrübeli araba taciri Mike Brewer ve mekaniğin harika çocuğu Edd China bu bölümde yine klasik bir otomobiller karşınızda. Ülkemizde de çok sevilen Volkswagen Kaplumbağa yani Beetle programa konuk oluyor. Bagajı önde olan aracın sıra dışı olmasının başlıca sebeplerinden biri de bu. Otomobil tarihinin unutulmaz otomobillerden olan Beetle, kısa bir süre önce 20.yüzyılın otomobili ünvanını aldı. […]
Range Rover – Tamirat Tadilat (10.Sezon 3.Bölüm)
0

Range Rover – Tamirat Tadilat (10.Sezon 3.Bölüm)

3.nesil Land Rover – Range Rover L22 tüm zamanların en iyi araçlarından biri. İlk Range Rover 70’lerin otomobili olsada modern Range Rover diplomatların, pop yıldızlarının ve gösteriş meraklılarının en büyük aksesuarı durumunda. (B: 8, T: 1)
Honda S2000 – Tamirat Tadilat (12.Sezon 18.Bölüm)
0

Honda S2000 – Tamirat Tadilat (12.Sezon 18.Bölüm)

Honda 1999 yılında 50.yılın sonunda Mazda’nın MX5 modelinden daha agresif bir cabrio araç yaratmak istedi. Bu araç efsanevi vtec sistemine sahip ve araç 240 beygir güce ulaşıyor, 7 saniyenin altında 0-100 km hızlanmaya ulaşıyor. Kült bir otomobil modeli olan Honda s2000 efsane araçlar arasında yer alıyor. Bakalım Tamirat Tadilat’ın bu bölümünde neler sizi bekliyor? (B: […]
BMW Isetta – Tamirat Tadilat (9.Sezon 13.Bölüm)
0

BMW Isetta – Tamirat Tadilat (9.Sezon 13.Bölüm)

Farklı otomobilleri seviyorsanız Tamirat Tadilat izlemek doğru fikir. Bu bölümde BMW Isetta konuk oluyor. Isetta, motosikletler ile otomobiller arasında bir köprü kurmuş ve o yıllardaki pahalı otomobil fiyatlarına karşı duruş sergilemiş. Bakalım Mike Brewer ve Edd China BMW Isetta’dan umduğunu bulabilecek mi? (B: 2, T: 1)
Mercedes SLK – Tamirat Tadilat (9.Sezon 15.Bölüm)
0

Mercedes SLK – Tamirat Tadilat (9.Sezon 15.Bölüm)

1998 yılında doğan Mercedes SLK artık klasik bir otomobil. Kompakt bir araç olan SLK zamanında bir çok spor otomobil modellerinin üzerine çıkarak iyi satışlar yakalayan bir araç. Hard top’ı ile dikkat çeken ve zamanında ön plana çıkması sağlanan araç Tamirat Tadilat’ın bu bölümünün konuğu. (B: 8, T: 1)
Cobra – Tamirat Tadilat (9.Sezon 8.Bölüm)
0

Cobra – Tamirat Tadilat (9.Sezon 8.Bölüm)

8 litrelik, 100 km hıza 4.2 saniyede çıkıyor ve 265 km/s hız yapabiliyor. O bir AC Cobra. El yapımı bir otomobil alan Tamirat Tadilat ekibi mükemmel bir bölüm çıkartmış. Replika bir otomobil alan ekip, aldığı araçla gerçek bir Cobra keyfi yaşıyor. (B: 24, T: 1)
Nissan Skyline – Tamirat Tadilat (9.Sezon 11.Bölüm)
0

Nissan Skyline – Tamirat Tadilat (9.Sezon 11.Bölüm)

Drift motorsporlarına şekil veren, yüksek güçlü ve turbo destekli, 100 km/s hıza 5 sn civarında bir hıza çıkabilen, fiyatı da sunduklarına göre nispeten oldukça ucuz olan özel bir Japon otomobili o, Nissan Skyline. Modifiye edilmeyen, orjinal kalmış bir R33 modeli aranıyor ve Tamirat Tadilat’a konuk oluyor. (B: 15, T: 1)
Willys Jeep – Tamirat Tadilat
0

Willys Jeep – Tamirat Tadilat

Bir Amerikan idolü olan Willys Jeep Tamirat Tadilat’ın konuğu oluyor. 40’lı yıllarda Amerikan ordusu için tasarlanmış araç her koşulda ve her arazide yol alabiliyor. 700 bin adet üretildi. 4 çeker bir efsane olan bu araç tarihi anlamda gerçekten değerli. (B: 11, T: 1)