Run Flat lastik izle

Bu videoya reklam vermek istiyorsan bizimle iletişim'e geç!

Halk arasında patlamayan lastik ya da patlasada giden lastik olarak adlandırılan Run Flat lastik nedir? Diğerlerinden farkı nedir?

Run Flat lastikler dışarıdan bakıldığında diğer lastiklerden farklı görünmese de RFT lastik üretiminde lastiklerin yanak kısmında farklı bir teknik kullanılmakta ve bu da bu lastiği özel kılmaktadır. Run Flat lastikler patlasa da patlama ve delinme gibi durumlarda bile yaklaşık 80 km daha gidebilme özelliğine sahip.

Run Flat lastikler farklı markalarda farklı isimlerde satılabilirler ancak altyapıları hemen hemen aynıdır.

Lastik markalarına göre farklı Run Flat lastik modelleri mevcut, piyasa da genellikle Mercedes Run Flat lastik, BMW Run Flat lastik olarak aratılsa da aslında üreticinin koyduğu lastik markası burada önemli.

Run Flat Lastik Fiyatları

Lastik fiyatları ülkemizde araç sahiplerinin korkulu rüyası haline gelmiş durumda bu yüzden size en uygun Run Flat lastik fiyatları sağlayan markaların tavsiyesini verebiliriz.

En ucuz Run Flat lastik fiyatları genel olarak Goodyear ve Hankook tarafından çıkarılan lastik modellerinde oluyor.

Nokian Run Flat Lastik

Ülkemizde uygun fiyatları ile dikkat çeken Nokian, çelik yelek teknolojisi olan ARAMID teknolojisiyle de dikkat çekiyor. Performansı yüksek ve kış lastikleri konusunda başarısı ile biliniyor.

Petlas Run Flat (Petlas P-RFT)

Yerli lastik markası olan Petlas Run Flat lastikleri P-RFT olarak adlandırılıyor ve yanakları güçlendirilmiş şekilde üretiliyor. Petlas Run Flat düşük bütçeler için ideal bir lastik.

Hankook Run Flat Lastik

Run Flat pazarında HRS olarak yani Hankook Runflat System olarak yer alan Hankook markası güvenlik ve konforlu bir sürüş sağlıyor. Mercedes ve BMW araçlarda da tercih edilen bu lastikler uzun kilometre ömrü ve performansı ile göz dolduruyor.

(B: 118, T: 1)

Benzer Videolar

YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir