Sahibinden Satılık Araba İlanları Siteleri

Sahibinden Satılık Araba İlanları Siteleri

Günümüzde pek çok işimizi internet üzerinden yapmaktayız. Alışveriş yapmak da bunların başında gelenlerden. Özellikle ikinci el eşyaları satan kişilerle alıcıları buluşturmak için internet çok ideal bir platform. Bugün sahibinden satılık araba ilanları sitelerinin güvenilir olanlarından bir kaçı hakkında bilgi vereceğiz.

1-Sahibinden.com

Türkiye’de pek çok kişinin ikinci el eşya alım ve satımı için kullandığı bir sitedir. Arama filtreleme seçenekleri oldukça fazla olması tercih edilmesindeki bir numaralı etmenlerdendir.

2-Araba.com

Pek çok kişi tarafından bilinmeyen bir site olsa da sadece araba alım satımı yapılan bir site olduğu için rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Filtreleme seçenekleri oldukça detaylı olup istediğiniz aracı kolayca bulabilirsiniz.

3-Arabam.com

Sahibinden satılık araba ilanları yanı sıra arabanızın ederi konusunda hem alırken hem de satarken size yardımcı olmaktalar. Piyasa araştırmalarına göre almak veya satmak istediğiniz aracın uygun fiyatını sizinle paylaşmaktalar. Ayrıca site üzerinden araçların hasar sorgusunu da yapabilmektesiniz.

4-Tasit.com

Genellikle araç parçaları satan bir site olarak bilinse de sahibinden satılık araba ilanları bulunmaktadır. Sigorta ve kasko işlemleri konusunda da site üzerinden destek vermektelerdir.

(B: 191, T: 1)

Benzer Videolar

YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir