Toyota GR Supra GT4 Tanıtım Videosu izle

Bu videoya reklam vermek istiyorsan bizimle iletişim'e geç!

Daha önceden GR Supra GT4 gibi isimlerle konsept olarak sunulan Toyota‘nın yeni jenerasyon Supra’sı GT4 yarış klasmanına göre hazırlandı ve duyuruldu. Supra’da 3.0 litrelik turbo motor ve sıralı 6 silindirli motor görev yapıyor.

Toyota, yeni GR Supra GT4 Konseptinin dünyadaki başlangıcını sunuyor. Yeni başlatılan efsanevi Supra spor otomobilinin beşinci neslinin, uluslararası GT4 yarışları için rekabetçi bir makine olarak nasıl geliştirilebileceğini, erişilebilir ve uygun fiyatlı olduğunu tasarlayan bir tasarım ve mühendislik çalışması. Özel yarışçılar ve küçük takımlar için Toyota’nın çim kökleri motor sporlarına verdiği dünya çapındaki desteği doğrultusunda.

Yola çıkan Toyota GR Supra, mükemmel dengelenmiş şasesi, iki koltuklu kabini, oldukça sert ve hafif gövdesi, arkadan çekişli ve çok düşük ağırlık merkeziyle GT4 yarışları için cazip bir teklif sunuyor. Kısa dingil mesafesi ve geniş ray kombinasyonu, mükemmel denge ve çeviklik için ideal bir 1,55 “altın oran” verir. Düzenlemelerin performans hesaplaması dengesini (motor gücüne göre ayarlayarak) sağlamak için bir serideki değerli varlıklardır. tarlada bile rekabet.

(B: 98, T: 1)

Benzer Videolar

YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir