arabavideo

Kore’de Araba Fiyatları

Türkiye’de ki araba fiyatlarına baktığımızda Dünyanın bir çok ülkesine göre pahalı olduğunu söylemek hiç de zor değil. Seul’de otomobil galerilerini gezen Ali Ertuğrul Kore’de araba fiyatları videosunu sizler için hazırlamış. Arabaların fiyatlarını öğrendiğiniz de çok şaşıracaksınız.

Lamborghini Urraco – Tamirat Tadilat (10.Sezon 7.Bölüm)

Safkan İtalyan otomobili olan, efsane bir spor otomobili karşınızda. Lamborghini Urraco. V8 motoruyla  Lamborghini Uracco 100km’ye 7 sn’den az bir sürede çıkabiliyor. 70’li yıllar için bu rakamlar oldukça önemliydi.

Mercedes-Benz 500SEC – Tamirat Tadilat (13.Sezon 11.Bölüm)

Mercedes’in efsane spor otomobillerinden olan 500SEC Tamirat Tadilat’ın konuğu oluyor. İşte MercedesBenz‘in 1983 yılında sunduğu ve en pahalı otomobillerden olan Mercedes 500 SEC’in muhteşem bir dönüşüm hikayesi.

Türkiye’de Station Wagon Neden Tutulmuyor?

Dünya da ve Avrupa’da oldukça ilgi gören ve tutulan Station Wagon otomobiller Türkiye’de neden tutulmuyor?AutoClub Genel Müdürü Turgut Yüksekdağ ve Otohaber Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Halit Bolkan dünden bugüne Station Wagon otomobillerinin durumunu anlattı. Siz olsaydınız Station bir otomobil alır mıydınız?

Toyota Celica GT4 st205 İnceleme & Test Sürüşü

1994 Toyota Celica GT4 WRC Edition için Japonic tarafından ilk kez Türkçe olarak inceleme videosu çekilmiş.

Tesla Araba Anahtarını Ameliyatla Koluna Yerleştirdi

Yazılım mühendisi bir Tesla sahibi kadın anahtarını kaybetmemek ve sürekli yanında taşımamak için farklı bir çözüme giderek anahtarı koluna yerleştirdi. Amie DD, Tesla otomobil anahtarının içerisinde bulunan devreyi sökerek ufak bir operasyonla koluna yerleştirdi ve artık araba anahtarını kolunda taşıyor. Kolunda anahtar devresinin bulunduğu bölgede ufak bir şişlik olan kadın Tesla yetkililerinin kendisine ulaşması halinde […]

F1 1994 Sezonu ve Senna’lı Son Sezon

Oldukça hareketli ve hararetli geçen 1994 Formula 1 sezonunun özeti ve zaman makinesiyle o yıla dönüş.

Toyota Alphard Test Sürüşü & İnceleme

Toyota’nın 2002 yılından beri Asya ülkelerinde başta Japonya olmak üzere satışını yaptığı minivan araç olan Toyota Alphard kullanıcı ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılıyor. Donanımı ve ihtiyaca göre konumlanan özellikleri ile göz dolduran araç tam bir aile aracı.

İstanbul İzmir Otoyolu Gerçekten 3,5 saat mi?

Yeni açılan İstanbul İzmir otobanı ile bu iki şehir arası 3,5 saate düşeceği iddia ediliyordu. Peki gerçekten İstanbul İzmir arası bu yeni yolla birilikte 3,5 saat mi? İstanbul İzmir otobanı kaçk kaç km ve kaç para?

Navigasyon Uygulamalarının Sürücülere Tavsiyeleri

Navigasyon şirketleri önceki bayramlardan veriler alarak sürücülere bu bayramda hangi gün ve saatlerde trafiğe çıkmaları gerektiğinin ipuçlarını veriyor. Bu veriler ışığında seyahat eden sürücülerin daha rahat bir trafikte seyahat etmesi öngörülüyor. Ayrıca ileri sürüş teknikleri uzmanı Yiğit Dedeoğlu sürücülere bir takım tavsiyelerde bulunuyor.