arabavideo

Frankfurt Otomobil Fuarı 2019 İzlenimleri – vlog

2019 Frankfurt Otomobil Fuarı gerçekleşti. Carviser Fahir Talib fuarı sizler için gezerek modelleri inceledi ve vlog ile sizlerle paylaştı. Tamamen elektrikli ilk Porsche modeli olan Porsche Taycan başta olmak üzere Land Rover Defender gibi tamamen elektrikli araçlar ön plana çıkarken diğer modeller ve yerli üretim Hyundai i10 gibi modelleri de sizler için inceledi. İyi seyirler.

Amerika’da Tır Ehliyeti Nasıl Alınır?

Amerika’ya yerleşen bir kadın Tır şoförünün ağzından Amerika’da Tır ehliyeti nasıl alınır videosu izlemek istemez misiniz?

2020 Yeni Volkswagen Transporter Caravelle

2019 yılının sonunda Türkiye’de de satışa sunulacak olan yeni Volkswagen Transporter Lansmanı Hollanda’da yapıldı. Doğan Kabak Amsterdam’da Sinan Koç ile birlikte aracın inceleme videosunu çekti. Yeniliklerden biri de hidrolik direksiyonun artık elektrikli olarak araçlarda yer alması. Bulli, Caravelle

HyperDrive – Netflix

Dünyanın dört bir yanından gelen drift pilotları şimdiye kadar yapılmış en büyük ve en zorlu engel parkurunda özel yapım araçlarıyla otomobillernin limitlerini zorluyor ve parkurları başarıyla bitirmeye çalışıyor. Türk Faruk Kugay‘da bu zorlu seriler de boy gösterecek. HyperDrive serisini yalnızca Netflix’te izleyebilirsin.

Kore’de Araba Fiyatları

Türkiye’de ki araba fiyatlarına baktığımızda Dünyanın bir çok ülkesine göre pahalı olduğunu söylemek hiç de zor değil. Seul’de otomobil galerilerini gezen Ali Ertuğrul Kore’de araba fiyatları videosunu sizler için hazırlamış. Arabaların fiyatlarını öğrendiğiniz de çok şaşıracaksınız.

Lamborghini Urraco – Tamirat Tadilat (10.Sezon 7.Bölüm)

Safkan İtalyan otomobili olan, efsane bir spor otomobili karşınızda. Lamborghini Urraco. V8 motoruyla  Lamborghini Uracco 100km’ye 7 sn’den az bir sürede çıkabiliyor. 70’li yıllar için bu rakamlar oldukça önemliydi.

Mercedes-Benz 500SEC – Tamirat Tadilat (13.Sezon 11.Bölüm)

Mercedes’in efsane spor otomobillerinden olan 500SEC Tamirat Tadilat’ın konuğu oluyor. İşte MercedesBenz‘in 1983 yılında sunduğu ve en pahalı otomobillerden olan Mercedes 500 SEC’in muhteşem bir dönüşüm hikayesi.

Türkiye’de Station Wagon Neden Tutulmuyor?

Dünya da ve Avrupa’da oldukça ilgi gören ve tutulan Station Wagon otomobiller Türkiye’de neden tutulmuyor?AutoClub Genel Müdürü Turgut Yüksekdağ ve Otohaber Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Halit Bolkan dünden bugüne Station Wagon otomobillerinin durumunu anlattı. Siz olsaydınız Station bir otomobil alır mıydınız?

Toyota Celica GT4 st205 İnceleme & Test Sürüşü

1994 Toyota Celica GT4 WRC Edition için Japonic tarafından ilk kez Türkçe olarak inceleme videosu çekilmiş.

Tesla Araba Anahtarını Ameliyatla Koluna Yerleştirdi

Yazılım mühendisi bir Tesla sahibi kadın anahtarını kaybetmemek ve sürekli yanında taşımamak için farklı bir çözüme giderek anahtarı koluna yerleştirdi. Amie DD, Tesla otomobil anahtarının içerisinde bulunan devreyi sökerek ufak bir operasyonla koluna yerleştirdi ve artık araba anahtarını kolunda taşıyor. Kolunda anahtar devresinin bulunduğu bölgede ufak bir şişlik olan kadın Tesla yetkililerinin kendisine ulaşması halinde […]