arabavideo

BMW e60 M5 Test Sürüşü

Her modeli ayrı ilgi çeken BMW m5 serilerinin e60 versiyonu olan bu muhteşem araç test konuğu. Bulgaristan’dan ülkemize kadar gelen bu muhteşem araç performansı ve sunduğu güçle tam bir canavar. Sinan Koç ile e60 m5 karşınızda.

Retarder nedir?

Retarder nedir? Rötar’dan gelen, gecikme anlamı taşıyan bir kelimedir aslında ama Retarder sistemi aracı yavaşlatmak, durdurmak amacıyla kullanılmaktadır. Mercedes O303 ile Retarder anlatımı.

Jaguar I-Pace – Elektrikli 400 Beygir

Doğan Kabak, Ümit Erdim ve Ayhancan Güven Tesla’ya rakip, elektrikli 400 beygirlik I-Pace’i test ediyor.

Karda Önden Çeker mi Arkadan İtiş mi?

Kış koşullarında, karlı ve buzlu zeminlerde önden çeker araçlar mı yoksa arkadan itişli araçlar mı avantajlı? Kuru zeminlerde tahmin edildiği gibi arkadan itişli araçlar performans anlamında daha elverişli olurken kış koşullarında daha farklı olabilir. Peki neden? iyi seyirler.

Türkiye’nin İlk Seri Üretim Yerli Otomobili – Anadol A1

Türkiye’de özel bir yeri olan ve “inekler yer” bunu gibi asılsız söylemlerde bulunulan araç olan Anadol’un A1 modeli Doğan Kabak ile sizlerle. İlk sahibinin torunları tarafından yeniden hayata döndürülmek üzere restore edilen efsane. İyi seyirler

Tesla Model S’in Robot Ezmesi

Las Vegasta gerçekleşen olayda self-driving modunda olan Tesla Model S yoldaki rus yapımı promobot’a çarpıp yola devam etmiş. Görüntülere yakalanan olayda görevli robotun sağlık durumunu öğrenmek için hemen yanına koşmuş ve ilk yardımı yapmış.

Görme Engelli Levent ile 244 Km – Honda NSX

Motor1 Türkiye ekibi, 7 aylıkken geçirdiği rahatsızlık sonucu görme yeteneğini kaybeden fakat hayata karşı dik duruşunu asla kaybetmeyen Levent Karadöl’ün en büyük hayalini gerçekleştiriyor. Otomobil tutkunu olan Levent Karadöl, bir çocuk sahibi ve psikolog. Levent Karadöl’ün teknik bilgisi ve otomobillere olan ilgisine hayran olacaksınız.

Bora Gencer – Araba Sohbetleri – Bölüm 1

90’ların ve tüm zamanların en yakışıklı sanatçılarından Bora Gencer ile sıcak, samimi bir sohbet. Araba sohbetleri programımızın ilk bölümünde konuğumuz Bora Gencer. Kendisiyle 90lar ve günümüz popu üzerine, yeni albümü üzerine, arabalar üzerine , gündelik hayata dair ne varsa konuşuyoruz. Kısacası laf lafı açıyor. Araba sohbetleri ilk bölümüne hoşgeldiniz, iyi seyirler

Karşılaştırma: Volvo s90 ve Mercedes E

Sağlamlığıyla efsane olan Volvo’nun s90 modeli, yıldızı ve konforuyla meşhur BMW E serisine karşı. Birinin bagajı 540 litre, diğerinin ise 500 lt. Her iki aracın bir çok artısı ve bir çok eksisi bulunuyor. Sizce adil bir kıyaslama yapıldığında hangisi daha cazip gelir? İkisi arasında karar vermek oldukça zor, videoyu izledikten sonra fikir sahibi olabilirsiniz. İyi […]

Araba Sohbetleri Jenerik

Türkiye’nin önemli isimlerini arabamıza davet ediyoruz, teker dönerken iki sohbetin belini kırıyoruz ve ortaya samimi görüntüler çıkıyor. Hem otomobillerden bahsediyoruz hem biraz özel hayattan hemde gündelik hayattan, kısaca laf lafı açıyor. Eğer ünlü ve başarılı kişilerin hayatını ve sohbetlerini merak ediyorsanız, siz de bize katılabilirsiniz.