arabavideo

Şahin ve Toros’u Evinin Salonuna Koyan Adam

Doğan Kabak Samsun Alaçam’da otomobillerini evinin salonunda saklayan Turgay Baş’ın konuğu oluyor. Orjinalci olan ve araçlarını olabildiğince orjinaline sadık kalarak restore eden bu kişi araçlarına gözü gibi bakıyor.

1 Litre Benzin ile 1600 km Yol Gitmek

ShitDelete.net kurucusu Hakkı Alkan Shell Türkiye’nin daveti üzerine Londra’da gerçekleşen Shell Eco Marathon etkinliğine katılıyor ve Türk katılımcılarla bir araya gelerek Üniversite takımlarıyla etkinlik hakkında konuşuyorlar.

V10 Motor Otomobiller

v10 silindirli otomobilleri videoda şöyle sıralıyoruz; Porsche Carrera GT, Dodge Viper, Lamborghini Huracan, Audi s8, Audi RS6, Dodge Ram SRT-10, Lexus LFA, BMW M5, Volkswagen Touareg V10 TDI, Ford Excursion

Audi A7

Yenilenen ve ikinci jenerasyon ile karşımıza çıkan Audi A7 Sportback tasarımıyla oldukça sportif görünüyor. MercedesBenz‘in CLS modeli mi yoksa Audi’nin de A7 Sportback’i mi dersiniz?

Karsan Atak Electic – Elektrikli Otobüs

Karsan‘ın elektrikli modeli Atak Electic BMW Driving Center‘da test edildi ve basının karşısına çıktı. 300 km menzil sunan Karsan’ın elektrikli otobüsünün yanı sıra BMW’nin yeni modelleri de bu videoda saklı!

BMW Vision M Next – Konsept Otomobil

BMW hibrit spor otomobili i8’i 2014 yılında çıkartmış ve benzeri bulunmadığından oldukça ses getirmiş, iyi satış rakamları yakalamıştı. BMW i8 rüzgarını yeniden yaşatmak istemiş olmalı ki Münih’te NEXTGen etkinliği kapsamında Vision M Next Concept adını verdiği yeni konsept otomobilini tanıttı ve BMW i8 modelini daha da ileriye taşıdığının sinyallerini verdi. Konsept otomobil yine i8’de olduğu […]

1959 Cadillac Coupe DeVille

Cadillac‘ın 5.7 metreli devi ve klasikler arasında en farklı çizgilere sahipolan 1959 Coupe DeVille modeli sizlerle! İşte keyifli bir sürüş testi ve inceleme. Klasik ve klasik Amerikan’lara ilgi duyuyorsanız bu video çok hoşunuza gidecek!

2019 Audi e-tron Çarpışma Testi – Euro N Cap

Audi’nin ilk elektrikli SUV modeli olan Auti E-Tron Euro N Cap tarafından çarpışma testine tabi tutuldu. Bakın Audi e-tron çarpışma testlerinde kaç puan almış.

LED Stop Nasıl Yapılır? Ford Focus Led Yapımı

Günümüzde yeni model arabalarda gördüğümüz led far ve stop lambaları oldukça dikkat çekici ve etkileyici bir görünüme sokuyor otomobilleri. Bazı markaların LED stop çeşitleri yan sanayi olarak üretilsede bazılarını piyasada bulmak mümkün değil. Bulunsa bile güzel seçenekler olmayabiliyor. Bu videoda Ford Focus aracına LED uygulayan işini güzel yapan ve nasıl yapıldığını aşama aşama görüntüleyen bir […]

D100 İstanbul Motosiklet Kazası 22.06.2019

Saat 22.00 sularında İstanbul D-100 karayolu Altunizade mevkinde, Kadıköy yönünde seyir halinde bulunan otomobil, Berkcan Karabulut’un kullandığı motosiklete çarptı. Motosiklet sürücüsü hayatını kaybederken beraberindeki 2 motosiklet sürücüsünün de ağır yaralı olduğu bilgisi geldi. Kazaya karışan motosiklet kaza mahalinden 100 metre ileride bulundu.