arabavideo

Ford F250 King Ranch – Test Sürüşü

Amerika’da en çok tercih edilen araç tipi olan Pickuplardan sonra en çok tercih edilen model olan Ford f250 Amerika’lı tüketicilerin bir çok ihtiyacını karşılıyor. Peki Ford F250 kullanıcılarına neler sunuyor? Öğrenmek için bu Test sürüşü ve inceleme videosunu izleyebilirsiniz.

Arabada Çizik Giderme İşlemi nasıl yapılır?

Araçlarda oluşan çizikler zaman zaman canımızı sıkabilir. Hatta bazı araç sahiplerinin araçlarını boyatmalarına bile sevk edebilir bu durum. Oysaki aracınızı boyatmadan, orjinalliğini bozmadan çizikleri giderebilirsiniz. İşte araç çizik giderme işlemi.

Olacak O Kadar – Toplu Taşıma Skeci 1989

Olacak o kadar’ın 1989 yılında TRT’de yayınlanan Toplu Taşıma ile ilgili skeci. Nostalji tadına olan bu paylaşım sizi yıllar öncesine götürecek. Levent Kırce ve Sümer Tilmaç.

Ford Ranger Raptor Lansman

Ford Ranger makyajlandı. Bolu’da gerçekleşen lansmanında Fox Racing isimli yarış süspansiyonlarıyla tanıtılan yeni Raptor Wildtrak versiyonundan sonra ne yeniliklerle geliyor göreceksiniz. Bir arazi aracının yanı sıra konfor ve yarış otomobili hissiyatlarını da size yaşatacak mükemmel bir pickup.

Cam Buğusuna Çözüm nedir?

Genellikle kış aylarında ortaya çıkan arabalarda camların buhu yapması sorununa nasıl önlem alınır? Buharlanma sorununa en iyi gelen çözüm nedir. Aracınızda artık buhar sorunu olmasın. Cam temizleyici, tıraş jeli, bulaşık süngeri ve mikrofiber bez ile kesin çözüm.

Dizel partikül filtresi neden tıkanır? Nasıl temizlenir?

Dizel partikül filtresi bir çok araç kullanıcısının yaşadığı bir sorun. Peki dizel partikül filtresi nasıl tıkanır, nasıl temizlenir? Bunları göreceğiz.

1973 Volkswagen Golf MK1

Klasik Hikayelerin bu bölümünde Ahmet Sayın’ın sahip olduğu 1979 model Volkswagen Golf mk1 yer alıyor. 1980 yılından Gümrükten satın alınan bu araçla o yıldan bu yana Ahmet bey ile 1.400.000 km yol yapan bu araç içerisinde bir çok hikaye ve anı yer alıyor. İki dönem milletvekilliği yapan Ahmet Sayın hikayeleriyle aracını adeta birleştirmiş.

Mack Trucks 1985 – Klasik Çekici

Bir Amerikan Rüyası denilebilecek araç olan burunlu kamyonlar ve Mack Trucks 1985 model bir yaşayan efsane. Sahibi aracın parçalarını Amerika’dan temin ederek restore ediyor ve restaurant yapmak için ciddi bir emek harcamış.

BMW i8 – Nasıl Yapılmış: Rüya Arabalar

BMW’nin hibrit spor otomobili BMW i8’in üretim süreci ve BMW fabrikasına konuk olmak istemez misiniz? Hibrit yani melez olan bu otomobil benzin ve elektriğin birleşimiyle birlikte çalışır. BMW’nin kolay kolay eskimeyecek bir tasarıma sahip otomobili BMW i8 hem performans, hem ekonomi hem de sürüş keyfi anlamında oldukça cazip bir otomobil.

Klasik Otomobil nedir?

Her eski otomobil klasik otomobil midir? Yeşil sertifika nedir? Bir aracın ‘klasik’ statüsüne erişmesi için hangi özelliklere sahip olması gerekir? Modifiye edilmiş eski araçlar klasik araç olabilir mi? Klasik otomobiller de olması gereken özellikler ve orjinal halini muhafaza eden otomobiller hakkında detaylı bilgiler.