arabavideo

Trafikte Düşük Emisyon Dönemi

Yeni uygulama ile trafikte düşük emisyon alanları belirlenecek ve bu alanlarda çeşitli kısıtlamalara gidilerek fosil yakıtlı yani benzinli ve dizel araçların kullanımlarına çeşitli engeller ve kısıtlamalar getirilecek. Uzun vadede elektrikli otomobillerinde daha çok kullanılması gündeme gelirken Yol Güvenliği ve İleri Sürüş Teknikleri Uzmanı Yiğit Dedeoğlu uygulama ile ilgili TV100 kameralarına bilgi aktardı.

Burcu Çetinkaya Araba Sohbetleri’n de!

Burcu Çetinkaya Bucak’ı ilk drift yarışında Araba Sohbetlerine konuk ettik. Ralli kariyerinden, otomobil sporlarından, drift yarışlarından ve kadınların otomobil sporlarındaki yerini konuştuk. Adrenalin, heyecan ve keyif barındıran sohbet sizler için yayında.

Spigen Manyetik Telefon Tutacağı

Tüm cihazlara uyumlu olan Spigen Manyetik telefon tutacağı aracınızda telefonunuzu sarsıntılarda ve çukurlara girdiğinizde kolay bir şekilde düşürmeyecek cinsten kaliteli bir tutacaktır. Diğer benzer teknoloji ürünlerindeki kalitesini bu üründe de gösteren Spigen markasını seveceksiniz.

En Sağlam 8 Pickup Kamyonet

Günümüzde ve ülkemizde gerek kullanım rahatlığı olsun gerekse arazi donanımına sahip olması sebebiyle tercih edilen kamyonetlerin güvenlikleri bir çok kez tartışma konusu olmuştur. Sizce pickuplar otomobil ve SUV’ler kadar sağlam mı? Bu sorunun cevabını ve en sağlam kamyonet hangisi? sorusunun yanıtını bu video veriyor, ilgi çekici bir çarpışma testi iyi seyirler.   İşte 2019 yılının […]

Toyota Camry Arka Koltuk Çarpışma Testi

Geçtiğimiz günlerde Doğan Kabak‘ın test sürüşü ve tanıtımını gerçekleştirdiği Toyota Camry 10 yılı aşkın bir süreden sonra ülkemize geri dönüyor. Özellikle makam aracı olarak kullanılması beklenen bu E segment araç yüksek donanımlara sahip ve oldukça güvenli bir otomobil. Peki makam araçlarında arka koltukta bulunan yolcuların güvenliği ne kadar sağlanıyor? Arka koltuk güvenli mi? Arka koltukta […]

2019 Chevrolet Silverado ve Ford F 150 Çarpışma Testi

2019 model Chevrolet Silverado ve Ford F150 çarpışma testi karşılaştırması ile iki Amerikan canavarının sağlamlıklarını karşılaştırabileceksiniz. Pick uplarda can güvenliği ne düzeyde size bu anlamda da fikir verebilecek olan bu test oldukça dikkat çekici.

Toyota Camry Hybrid – İddialı bir Makam Aracı

Donanımıyla, konforuyla ve iç hacmiyle oldukça göz dolduran Toyota Camry Doğan Kabak’ın yorumuyla Hırvatistan’da inceleniyor. Türkiye’ye 14 yıl aradan sonra tekrar gelecek olan Toyota Camry E segmentte oldukça tercih edileceğe benziyor.

Yeni Mercedes CLA Test Sürüşü

Türkiye’de satışa çıkacak olan yeni nesil MercedesBenz CLA hakkında detaylar bu videoda. 1.nesil CLA’nın üzerine bir çok detay eklenen 2.nesili ile Mercedes tüketicilere ne sunuyor? Türkiye’ye yalnızca AMG paket olarak gelecek olan Yeni Mercedes CLA 2019 Mayıs ayı başlarında ülkemizde satışa sunulacak, fiyatı ne olacak? İşte tüm detaylar bu inceleme ve test sürüşü videosunda.

Netflix’te İzlenebilecek Otomobil İçerikleri

Netflix hayatımıza girdiğinden beri filmler, diziler, stand up şovlar ve hepsini bu platformda izleyebiliyoruz. Bu platformda otomobil severlerin izleyebileceği içeriklerin (film, belgesel, şov vb) ne olduğunu merak ediyor ve kendinize göre içerik arıyorsanız bu videoda yer alan tavsiyelere kulak verebilirsiniz. Apex: The Hypercar Story Car Masters Rust to Riches Christine – Fastest Cars Paul Hollywood’un […]

Mercedes G500 İnceleme

1980’li yıllardan günümüze değişmeden gelen, son modeliyle aslında çizgileri ciddi anlamda yenilenen Mercedes G500 modelini Webtekno editörü ve Doğan Kabak birlikte sizler için inceliyor. Bu milyonluk oyuncak sürücülerine neler vaat ediyor? Hangi donanımları barındırıyor, otomatik park özelliği nasıl çalışıyor ve daha bir çok detay.