Volkswagen Beetle Veda Videosu izle

Bu videoya reklam vermek istiyorsan bizimle iletişim'e geç!

Volkswagen’in 2019 Temmuz ayında son üretimini banttan indirdiği Beetle modelinin üretimini resmi olarak durdurdu. Alman otomobil markası Volkswagen bunu kısa bir animasyon yaparak duyurdu ve bu ikonik modele veda etti.

Başlığı “Son Mil” yani “The Last Mile” olan videoda genç bir çocuk ve hayatında önemli kilometre taşları gösterilmiş. Babasının onu ilk defa VW Beetle ile tanıştırmasıyla başlayan hikayede çocuk araç kullanmayı öğreniyor, randevulara gidiyor ve daha sonra kendi kaplumbağa yani Beetle’ını alıyor. Hikaye bu şekilde devam ederken milyonlarca kişi benzer hikayeyi de aslında yaşadı.

Ülkemizde de özellikle 30 yaş üstü olan bir çok kimsenin babasından ya da kendisinden kaynaklı bir Vosvos yani Beetle hikayesi var.

Volkswagen’in ikonik modeli bir çok döneme damgasını vurdu, fimlere konuk oldu ve bilinen eski old Beetle 2003 yılına kadar üretildi. 1998 yılında New Beetle modeliyle yollara çıkan araç 2011’de yeniden yenilenerek daha bir sportif ve coupe bir hale kavuşmuştu. Bu model 2019 Temmuz ayında ise son kez banttan indirildi ve Volkswagen Beetle efsanesine veda ettik.

(B: 88, T: 1)

Benzer Videolar

YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir