Elektrikli araba kullanmak ne kadar maliyetli?
1

Elektrikli araba kullanmak ne kadar maliyetli?

Ülkemizde çok fazla yaygınlaşmadığından hala soru işareti olan bir konu, elektrikli arabalar ne kadar ekonomik, Türkiye’de elektrikli araba kullanmak lüks mü? Elektrikli araba ne kadar yakar? Aracımızı evde şarj edebilirken uzun yolda da istasyonlarda şarj etmemiz gerekebiliyor ve bununda maliyetleri oluyor tabi. Elektrkli araba aküsü ne kadara doluyor? Örneğin Tesla Model S 90 D‘yi, elektrikli […]
TESLA MODEL S P90D Test Sürüşü & İnceleme
0

TESLA MODEL S P90D Test Sürüşü & İnceleme

Elektrikli otomobillerde lider konumda olan Tesla’nın Model S P90d modelinin test sürüşünü ve incelemesini gerçekleştiren otopark.com Sinan Koç aracın tüm detaylarını sizlere aktarıyor. Body Kit’e sahip olan bir Tesla olan bu araç tasarım anlamında da daha tatmin edici görünüyor.
Tesla Model Y  ve Semi Truck – Resmi Tanıtım (Canlı)
Tesla Model Y  ve Semi Truck – Resmi Tanıtım (Canlı)
1

Tesla Model Y ve Semi Truck – Resmi Tanıtım (Canlı)

Türkiye’de sabah 6:00’da olsada etkinlik California’da akşam 20:00’de yapılan bu resmi tanıtımın canlı yayın ve canlı olarak çevirisiyle yayınlanan videosu Barış Özcan tarafından simultane çeviriyle birlikte tanıtılıyor. Tesla CEO’su Elon Musk yeni model elektrikli araçlar SUV Tesla Model Y‘yi ve Tesla Semi Truck‘ı tanıtıyor. Bu resmi tanıtımı Türkçe olarak simultane çeviriyle izleyebileceğiniz tek kaynaktır.